Батьківські збори "Негативний вплив інтернет-ресурсів на підлітків"

27 лютого у СЗШ №23 відбулися батьківські збори на тему " Негативний вплив  інтернет-ресурсів на підлітків" за участі запрошених гостей: старшого лейтенанта ювенальної поліції Шевченківського району Леськів І. Я., члена ГО "АСЕТ" (проводять тренінги щодо профілактики негативних явищ у суспільстві) п. Оксани та о. Тихона. Батьки довідалися, як діяти у складних чи тривожних ситуаціях, спричинених впливом інтернету; ознайомилися із "п'ятьма мовами любові", які допоможуть правильно демонструвати любов до своєї дитини, а на завершення отримали благословення від о. Тихона, нашого духовного наставника та друга.

Зустріч виявилася досить теплою та потрібною. Сподіваємося, що у такій камерній атмосфері присутні щось для себе взяли корисне. Шкода, що дуже багато батьків проігнорували запрошення і не виявили бажання прийти. Невже щось може бути важливіше, аніж будь-яка інформація, що стосується наших дітей?!

Фотогалерея | Батьківські збори-27.02.2017 (27.02.2017)

Категорія: Батькам
Коментарів: 0 | 27.02.2017