Комп'ютерний світ

Світ, у якому ми живемо, прямує до комп’ютерної ери. Інформаційна революція, яка є ознакою нашого часу, відбувається дуже швидко. Комп’ютери допомагають у різних сферах діяльності, роблять життя людей легшим та кращим, а ключем до цього є комп’ютерна грамотність. Уміння поводитися з ЕОМ і використовувати їх у своїй роботі, як і вміння користуватися ручкою, стає необхідністю практично для всіх дорослих і дітей і складає основу комп’ютерної грамотності – вміння читати і писати, рахувати і малювати, а також відшукувати і опрацьовувати інформацію, застосовуючи для цього ЕОМ.

Метою роботи гуртка «Коммп’ютериний світ» є введення дітей у світ обчислювальної техніки і наукової дисципліни «інформатика». В ході занять покладається завдання закласти в гуртківців первинні навички інформаційної культури, початків комп’ютерної грамотності, формування навичок і вмінь використання комп’ютерної техніки як практичного інструменту для роботи з інформацією у навчальній діяльності і повсякденному житті; сформувати вміння створювати слайди, що складаються з різних об'єктів - текст, автофігура, графічне зображення, фігурний текст і т.д.; сформувати вміння дозувати інформацію на слайді; навчити планувати презентацію, створювати сценарії презентацій; дати уявлення про технології мультиплікації.

Фотогалерея | Комп'ютерний світ (15.11.2017)

Категорія: Гуртки
Коментарів: 0 | 15.11.2017