Айседора

Танцювальна студія «АйсеДОРа» була створена у лютому 2014 року, у СЗШ №23 керівником студії є дипломований спеціаліст – Думин Ольга Романівна.

Запрошуємо Вас поринути у чарівний світ танцю! Ми пропонуємо заняття сучасних танців та партерної гімнастики.

У Вас є чудова можливість віддати в танцювальну студію Ваших діток – адже танці корисні для фізичного здоров'я. Вони формують правильну поставу, розвивають пам'ять та вміння зосередитися, виховують хороший смак.

Танцювальна студія  допоможе Вашій дитині по-новому відчути своє тіло і навчить використовувати його на 100 відсотків!

Заняття дуже насичені та змістовні вони виховують культуру спілкування , поведінку та орієнтацію в просторі.

Керівник студії велике значення приділяє гармонійному розвитку особистості, навчає трудитися, бути дисциплінованими та відповідальними. Вимоглива та педантична і разом з тим цінує не високу техніку , а бажання танцювати, любов до хореографії, повагу до праці.

В планах студії займати найвищі перемоги у хореографічних конкурсах не тільки в Україні а і за її межами.

Запрошуємо усіх бажаючих віком від 5 до 15 років відвідати танцювальну студію «АйсеДОРа».

Фотогалерея | Айседора-2017 (20.11.2017)

29 квітня - Міжнародний день танцю! 29.11.2017 р. танцювальна студія АйсеДОРа не змогла відмовитись від запрошення прийняти участь у святкуванні разом з ТЦ Форум! Діточки дууууже класно попрацювали, керівнику є ким пишатися!

Фотогалерея | "Айседора" у міжнародний День танцю (29.04.2017)

Фотогалерея | Фестиваль-конкурс "Сокальські візерунки" (06.12.2016)

Фотогалерея | Танцювальна студія «АйсеДОРа» (01.09.2015)

Категорія: Гуртки