Аеліта

Клуб спортивного танцю «Аеліта» засновано у 1987 році,  у СЗШ №23 керівниками клубу є дипломовані спеціалісти – Кульбачинський Любомир Олегович та Самотій Зоряна Тарасівна.

Щорічно у колективі займається близько 100 дітей, молоді та дорослих.

За час своєї діяльності вихованці клубу брали участь у різноманітних змаганнях різного рівня. Щорічно учасники клубу здобувають найвищі місця на Чемпіонаті Львівської області та Західної України у різних вікових категоріях. Окрім того неодноразово ставали призерами та переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань у Польщі, Австрії, Нідерландах, Чехії, Угорщині, Словаччині, Італіїї, Росії, Німеччині, Болгарії, а саме:

2001 р. – бронзові призери та фіналісти Чемпіонату України.

2003 р. – переможці міжнародних змагань International Dance Sport Federation, Чернівці.

2004 р. – переможці міжнародних змагань “Hungary Open – 2004”, Угорщина, фіналісти міжнародних змагань“Kaliningrad IDSF”, Росія.

2005 р. – переможці всеукраїнського фестивалю «Барви Галичини»; міжнародних змагань у місті Єлєня Ґура та Ченстохова, Польща; півфіналісти Міжнародних змагань зі спортивного танцю “Austrian Open 2006” Відень, Австрія.

2006 р. – півфіналісти Міжнародних змагань зі спортивного танцю “Assen Open – 2006”  Ассен, Королівство Нідерланди (Вітюк Назар – Мисько Юлія).

2007 р. – переможці, фіналісти та півфіналісти відкритих міжнародних змагань у Манхаймі, Німеччина (Вітюк Назар – Мисько Юлія, Коноба Святослав – Пришляк Галина, Залеський Каміль – Мартяк Анна).

2008 р. – переможці змагань у Фіумічіно, Італія (Фурсов Микола – Волошин Ірина, Білик Роман – Мерзлякова Яна, Вітюк Назар – Мисько Юлія); півфіналісти чемпіонату Європи та Відкритого Кубку Діснейленду, Париж, Франція (Філінський Любомир – Міщенко Анастасія, Вітюк Назар – Мисько Юлія, Колодій Максим – Лис Юлія).

2009 р. – призери Європейських ігор у м. Шауляй, Литва (Вітюк Назар – Мисько Юлія); переможці та фіналісти міжнародних змагань у м. Цюріх, Швейцарія (Висоцький Ярослав – Сидорів Ольга, Філінський Любомир – Міщенко Анастасія, Вітюк Назар – Мисько Юлія); переможці міжнародних змагань у м. Манхайм, Німеччина (Прочко Юрій – Масло Наталія).

2010 р. – фіналісти міжнародних змагань у м. Турин, Італія (Машталер Дмитро – Мостова Інга, Філінський Любомир – Міщенко Анастасія, Музика Олександр – Пришляк Галина), м. Тур, Франція (Машталер Дмитро – Мостова Інга, Вітюк Назар – Мисько Юлія).

Загалом протягом року вихованці КСТ «Аеліта» беруть участь усередньому в 20 турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Окрім того танцювальні пари беруть участь у різноманітних концертах та шоу-програмах, приурочених до Дня міста, Дня матері, Дня незалежності та інших.
З 1988 року КСТ «Аеліта» є організатором традиційних всеукраїнських змагань «Кришталевий черевичок». З 2006 року КСТ «Аеліта» спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту ЛОДА організовує офіційний Чемпіонат Львівської області, за результатами якого відбираються пари для участі у чемпіонатах та кубках України, присвоюються спортивні розряди.

А з 2009 р. спільно з Львівською міською радою проводиться традиційний міжнародний турнір «Кубок Львова».

Категорія: Гуртки
Коментарів: 0 | 28.12.2015