Закриття Року Івана Франка

Сьогодні у нашій школі відбулося закриття Року Івана Франка. Це було надзвичайно душевне, камерне свято – літературно-музичне дійство. Приємно те, що у заході взяли участь учні різних класів, дехто розкрив себе зовсім по-іншому. Декламували, співали, грали на сопілках. Особливо зворушила глядачів пісня під акомпонемент гітари, яку виконала учениця 10 класу Завадська Юлія.

Щоб стати великим, не потрібно мати багато, треба вибрати те для себе , що вважаєш найважливішим, і наполегливо робити все, що може бути доказом твоїх пріоритетів. Франко вибрав любов у всіх її проявах: до народу, держави, мови, людини. Додаймо ще неймовірний талант і шалену працездатність цієї особистості, і як результат – уже не перше століття ми  пишаємося феноменом нашого земляка.
 Висловлюємо вдячність учителям: Майорчак Н. Є., Грицик М. Д. та Луць Н. В.

Фотогалерея | Закриття Року Івана Франка (07.12.2016)

Категорія: Національно-патріотичне виховання
Коментарів: 0 | 07.12.2016