Друге життя вторинної сировини

Таланти наших учнів не мають меж. Подумати тільки: створити шедеври із непотрібних речей, які викидаємо у сміття!
     З метою привернення уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості та знайдення шляхів її подолання, зважаючи на визначальну роль екологічної освіти в питанні формування ставлення людей до природи і раціонального використання природних ресурсів, Департамент екології та природних ресурсів спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації ініціював проведення конкурсу «Життя без сміття». Адже, згідно статистичних даних, Україна посідає перше місце в Європі за кількістю відходів на душу населення.
Наші учні - Шепарович Марта, Тисовський Артур, Тисовська Сюзанна -  підтримали і стали учасниками проекту, обравши номінацію «Друге життя вторинної сировини» (робота, виготовлена з матеріалів, які вже використовувалися у побуті – папір або пластик).

Насолоджуйтесь цими витворами мистецтва!!!

Фотогалерея | Друге життя вторинної сировини (04.11.2016)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 04.11.2016