Екскурсія в дельфінарій "Оскар" і заповідник "Нагуєвичі",4-А кл.

07.04.2016 р. учні 4-А класу (кл. керівник Якимів М.Т.) побували у дельфінарії «Оскар», що в місті Трускавець. Школярі та їх рідні із задоволенням переглянули цікаву шоу-програму за участю жителів Чорного моря – дельфінів та морських котиків.

А на згадку про поїздку діти разом із батьками мали змогу сфотографуватися із дельфінами.

Фотогалерея | Дельфінарій "Оскар",4-А кл. (07.04.2016)

Після Трускавця відвідали  державний історико-культурний заповідник Нагуєвичі, місце де народився І. Франко. Під час екскурсії учні побували в музеї, побачили, як жив український митець (побували у хаті-садибі), бачили кузню, пасіку,  пройшлися стежкою  І. Франка.

Фотогалерея | Заповідник "Нагуєвичі",4-А кл. (07.04.2016)

В день екскурсії була чудова весняна погода, усі мали можливість насолоджуватись чудовими краєвидами, любуватись природою.

Всі отримали море позитивних вражень!

Категорія: Екскурсії
Коментарів: 0 | 07.04.2016