Профорієнтаційна робота серед львівських школярів: про ЛьвДУВС, спеціальності та вступ-2016

Працівники Львівського державного університету внутрішніх справ відділення профорієнтаційної роботи Роман Янович та Ігор Єсип продовжують відвідувати школи м. Львова та проводити зустрічі із школярами, аби розповісти їм про наш навчальний заклад і зорієнтувати на вибір майбутньої професії.

Так, 18 лютого представники ЛьвДУВС розповіли учням випускних класів середньої школи № 23 м. Львова про університет, спеціальності, за якими здійснюється підготовка на юридичному, економічного факультетах та факультетів психології, вимоги, які ставляться до вступників у 2016 році, перспективи та пріоритети.

Лекція пройшла в теплій та дружній атмосфері. Учні з цікавістю слухали виступаючих, адже зовсім скоро вони стануть абітурієнтами, й перед ними постане важкий та відповідальний вибір. На завершення лекції Роман Янович і Ігор Єсип відповіли на усі запитання школярів та роздали усім охочим інформаційні буклети про навчальний заклад.

За матеріалами сайту ЛьвДУВС

Категорія: Навчання