Інтернет-марафон від Видавничої групи "Основа"

26 – 28 жовтня учителі школи стали активними учасниками шостого інтернет-марафону від Видавничої групи "Основа", який було спрямовано на підтримку педагогів у реалізації їхнього професійного потенціалу.
Більшість вебінарів – актуальні, змістовні та цікаві. Учителі мали змогу збагатитись теоретичними та практичними матеріалами освітньої тематики. Зокрема, освітяни взяли участь у таких вебінарах:
26 жовтня - Using video – Planning and Challenges – Корнило О.Б., Балита Т.О.
26 жовтня - Особливості викладання біології за новою програмою у 7 класі – Федор І.М.
26 жовтня - Проведення сучасного уроку з використанням електронної презентації – Пилипчак Л.І., Макогін Б.О., Бубняк М.П.
26 жовтня - Навчаємо граючи. Електронні тренажери в початковій школі – Макар І.І.
27 жовтня - Організація та проведення методичної роботи з викладачами: нові вектори – Пилипчак Л.І.
27 жовтня - Тайм-менеджмент  (ТМ) як основа організації освітнього процесу - Пилипчак Л.І.
27 жовтня - Середовище Скретч - Макогін Б.О., Молчан Н.Л.
27 жовтня - Навчальне відео на уроці - Пилипчак Л.І., Макогін Б.О.
27 жовтня - Мотивація в грі. ІКТ в початковій школі - Дудич У.В.
27 жовтня - Типологія та структура уроків: від теорії до практики – Москвіта З.П.
27 жовтня - Проектні технології на уроці - Макар І.І., Москвіта З.П.
28 жовтня - Психолого-педагогічний супровід управлінської діяльності. Конфлікти і страхи - Пилипчак Л.І., Бубняк М.П.
28 жовтня - Методи інтерактивного навчання – Москвіта З.П.
28 жовтня - Рішення задач цікаво – Макогін Б.О.
28 жовтня - YOU ARE WINNER! Ти можеш бути серед них! Про самоосвіту і не тільки... – Корнило О.Б.
Учасники інтернет-марафону отримали сертифікати.

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 28.10.2015