Виставка «Освіта в Канаді 2016»

З 20 по 21 лютого Посольство Канади в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та Львівської міської ради організовує та запрошує всіх бажаючих відвідати 3-ю виставку "Освіта в Канаді 2016”. Кращі навчальні заклади Канади відвідають Львів та Київ, щоб запропонувати українцям будь-якого віку здобути високоякісну міжнародну освіту, знання англійської мови найвищого рівня та отримати незабутні враження від проживання в мультикультурному та привітному середовищі однієї із найбільш розвинених країн світу.

Дізнатись розклад роботи виставки, перелік канадських навчальних закладів та зареєструватись на відвідування виставки та візового семінару можна на офіційному сайті виставки www.fair.educanada.com.ua.

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 14.01.2016