Тренінг "Перша психологічна допомога в умовах воєнного стану"

????ТРЕНІНГ «ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»
???? Під час воєнних дій людина перебуває в постійному напруженні. Реакції на стресові та травматичні події можуть бути найрізноманітніші, зокрема, страх, плач, агресія та інші. З такими почуттями зустрічається багато людей навіть на територіях, де не ведуться активні бойові дії, адже через стрічку новин українці кожен день стають очевидцями страшних подій????.
Як впоратися зі стресом власноруч та допомогти іншим пережити цей складний період вчилися педагогічні працівники нашої школи спільно з психологинею п. Наталією Шереметою- Станько.
????Учасники вчасно визначали ознаки стресу та стресові реакції на нього, знайомилися щ прийомами, які допомагають впоратися з кризовими станами, намагалися засвоїти техніки надання першої психологічної допомоги собі та іншим. Зустріч була корисною, цікавою, наповненою позитивними емоціями.
#ПершаПсихологічнаДопомога
#школанаваршавській #львів #сзш23мльвова