Підсумкове засідання атестаційної комісії

???? 26 березня у нашій школі підсумкове засідання атестаційної комісії відбулось у формі коворкінгу.
✨Важливим для засідання було:
• в нетрадиційній формі підбити підсумки роботи кожного вчителя, який атестується, звернути увагу на її значимість для кожної людини;
• дати можливість кожному вчителю, який атестується в дружній обстановці розкрити себе як людину, як особистість, як професіонала та поділитися своїми здобутками;
розвивати уміння об'єктивно оцінювати результати своєї праці;
• стимулювати безперервну фахову та загальну освіту педагогів школи, активізувати творчу професійну діяльність;
• виховувати толерантне ставлення один до одного, бажання підтримати, заохотити, порадіти успіхам колеги.
✨На завершення усі присутні взяли участь у заспокійливій майстерці від психологині школи п. Наталії Шеремети-Станько, де створювали унікальні підсвічники з ароматизованого соленого тіста.
????Пишаємося нашими вчителями, креативними, сучасними, впевненими, умілими, професійними.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
#школанаваршавській #львів #сзш23мльвова