День відкритих дверей у Вищому професійному училищі №20

???? Під час дня відкритих дверей у Вищому професійному училищі №20 м. Львова, дев'ятикласники нашої школи мали змогу детально ознайомитися з професіями, оглянути виробничі майстерні та навчальні кабінети.
???? Відвідали локації, де були проведені майстер-класи майстрами виробничого навчання і учнями училища: “Зварювання металевих дверей”, “Обробка деталей токарним верстатом”, “Монтаж-демонтаж радіодеталей на плату”, “Комп’ютерний дизайн”, “Обслуговування гальмівної системи автомобіля”, “Монтаж-демонтаж запасного колеса автомобіля”, “Обробка деталей на фрезерних верстатах з ЧПК”.
????Дізнались про затребуваність та престижність технічних професій на ринку праці.
????Ознайомились з процесом навчання та практичним застосуванням набутих знань.
????Дізнались про перспективи працевлаштування випускників від роботодавців, які також були запрошені, а саме: Марія Галушканич ТзОВ "METALWORKSHOP", Ігор Стахіра ТзОВ "НВП "ІМВО", Юлія Лебедевич ТзОВ «ЕН СІ ІНЖИНІРИНГ УКРАЇНА», Юрій Труш ТОВ " ТПК "НАК".
#школанаваршавській #львів #сзш23мльвова

Фотогалерея | День відкритих дверей у Вищому професійному у (14.03.2024)

Категорія: Випускникам
Коментарів: 0 | 14.03.2024