Обмін досвідом вчителів природничих дисциплін

28.10 Відбулося спільне засідання ШМО природничих наук та вчителів математики й інформатики, під час якого вчителі поділились знаннями, отриманими під час проходження КПК. На засіданні виступили Шувар Наталя з темою "Формування екологічного мислення за допомогою ІКТ в умовах дистанційного навчання", розповіла про тренінги та майстер-класи «Клубу молодого винахідника». Ознайомила з досвідом своєї роботи. Також виступили Ріппель Лариса та Лещишин Юлія. Вони розповіли про виїзний пленерний захід з фізики та математики. Лозинська Софія ознайомила матеріалами, отриманими на КПП "Про  запобігання булінгу та  створення безпечного середовища для учнів у школі". Пеленська Жанна виступила з темою "Створення WEB-сторінки навчального предмету", поділилась власним досвідом, як покращити навчання за допомогою ігрової педагогіки та потужного інструментарію - програми Kahoot! розглянули інтерактивний підручник на базі платформи Moodle.

Фотогалерея | Обмін досвідом вчителів природничих дисциплін (28.10.2021)

Категорія: Підвищення кваліфікації
Коментарів: 0 | 28.10.2021