Громадський проект масових онлайн-курсів

Управління освіти департаменту гуманітарної політики інформує, що 15 жовтня 2014 року в Україні стартував громадський проект масових онлайн-курсів.
Інтернет-платформи, такі як Coursera, EdX, Udacity і подібні їм, надають унікальну можливість якісної безкоштовної освіти через проект MOOC (Massive Open Online Courses). Тематика цих курсів охоплює практично всі області знання. Інтернет ресурс, присвячений MOOC, Class-central.com дозволяє вибирати курси за тематикою і рейтингом.
Окрім того, український проект «Prometheus» пропонує декілька курсів від викладачів Київського національного університету Шевченка, Київського політехнічного інституту та Києво-Могилянської академії. Першими курсами проекту стали:

• «Історія України: від Другої світової війни до сучасності» викладача КНУ
ім. Т. Шевченка І. Патриляка;

• «Фінансовий менеджмент» викладача Києво-Могилянської бізнес-школи
О. Геращенка;

• «Основи програмування мовою Python» від викладача КПІ Н. Павлюченка;

• «Розробка та аналіз алгоритмів» від викладача КПІ О. Молчановського.

Реєстрація на онлайн-курси проекту «Prometheus» відкрита на сайті http://prometheus.org.ua., проекту MOOC на сайті https://www.class-central.com. Ресурси надають вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку, майнового становища чи статків. Мета проектів – не просто окремі курси, а взаємопов’язані цикли курсів з найактуальніших тем (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія тощо). Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.
Успішне завершення курсу дасть змогу отримати електронний сертифікат, який підтверджуватиме здобуті знання.

Запрошуємо учнів 10-11 класів навчальних закладів м. Львова та усіх зацікавлених долучитися до навчання!!!

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 10.11.2014