Учнівсько-студентська конференція з фізики та біології

10 травня 2018 року на базі нашої школи відбулася учнівсько-студентська конференція: "Проектна діяльність. Від учня та студента до лауреата Нобелівської премії".  Учні 7-х та 8-Б класів мали змогу ознайомитись з проектними роботами студентів Медичного коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького та Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Тепла товариська атмосфера та відкритість студентів сприяли продуктивному діалогу з учнями, які не лише переконались у важливості пізнання науково-природничих дисциплін та їх важливій місії у повсякденному житті але й побачили, що вже у такому юному віці можна робити і наукові відкриття і завойовувати міжнародні нагороди завдяки лише старанності та наполегливості. Цікавими були не лише доповіді студентів але і корисною була дослідницька робота Шепарович Марти, учениці 8-Б класу.

Дякуємо учням за зацікавленість та запитання, а доповідачам за корисну інформацію.

Конференцію підготували вчителі кафедри природничих дисциплін: Басай М.В. (вчитель фізики) та Федор І.М. (вчитель біології).

Фотогалерея | Учнівсько-студентська конференція з фізики (10.05.2018)

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 10.05.2018