Львівська середня
загальноосвітня школа №23
СЗШ №23 м.Львова
Лічильник переглядів
5672382
Дата встановлення: 01.12.2016 р.
Корисні посилання

Школа-центр громади


22 червня 2017р. заступник директора з НВР Пилипчак Л.І. та заступник директора з ВР Васюта Г.Д. були учасниками надзвичайно корисного та цікавого семінару "Школа-центр громади", організованого організаціями ПРО.СВІТу, та УКУ Простір освітніх ініціатив.  якими принципами керуються в університеті у співпраці з партнерами. Семінар присвячений темі відкритості шкіл у співпраці з різними стейкхолдерами та обговоренню як перетворити школу на центр громадського життя. М ета семінару: створити простір відкритості та обміну інструментами, досвідом для шкіл.

З вітальним словом виступили: Тарас Добко, перший проректор УКУ, Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки ЛОДА, Роман Шиян, директор ЛОІППО.

Цікавою була зустріч-дискусія з Володимиром Турчиновським, який структуровано і чітко сформулювати стратегію і бачення свого закладу, розповів, як УКУ створює можливості на перетині інтересів різних руп та що можуть взяти собі школи на озброєння.

Виступ гості з Німеччини, Марії-Луїзи Столл-Стеффан був максимально практичний. Вона розповіла про школу як центр громади за кордоном. А її чудові ідеї зацікавила всіх!

Учасники семінари мали можливість набути досвіду того, як рухатися у напрямку громадоорієнтованої школи, прослухавши теми на вибір: "Культура партнерства як щоденна реальність школи: як державна школа може вже зараз задавати інші стандарти" (учителі, представники батьків та учнів школи №69), "Учні як голос школи: вирішення проблем громади" (кейс проекту з компостування сміття Компола. Його реалізують 30 шкіл у всій Україні), "Сільська школа, яка залучає учнів до роботи громади: перші кроки та перші виклики" (кейс опорної школи с.Більшівці Галицького району Івано-Франківської області), "Випускники як опора у розвитку школи" (Історія Фонду випускників України. Співзасновниця Фонду випускників України, Надія Варгола досить докладно описала модель співпраці зі шкільними осередками, "Як підготуватися школі до співпраці: залучення ресурсів", "Громада і школа: чому важливо будувати партнерство і як почати".

Досвід кожного додав свій штрих у картину під назвою "Школа як центр громади".

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 22.06.2017

Прізвище, ім'я: Я не робот
Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua