Львівська середня
загальноосвітня школа №23
СЗШ №23 м.Львова
Лічильник переглядів
5515349
Дата встановлення: 01.12.2016 р.
Корисні посилання

Графік роботи


                                                                                                    

Графік роботи гуртків

СЗШ №23 м. Львова

на І семестр 2018-201н.р.

 

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Місце проведення

Час роботи

1.

 

Танцювальний гурток«Полуничка»

(керівник Щутяк Ю.А.)

  

    Середа

Субота

Великий спортивний зал

Великий спортивний зал

16.30-18.00

09.00-11.30

2.

"Комп'ютерний світ"
(керівник Пеленська Ж.Г.)

      Середа

Каб.інформ.№2

15.40-16.40

4.

Вокальний гурток «Вишиванка»

(керівник Бубняк М.П. 0974590126)

Понеділок

Пятниця

Муз.зала

13.45-14.30

15.30-17.30

5.

Гурток «Своїми руками»

(керівник Поліщук Л. Ю. 0975160226)

Понеділок

Середа

  Каб. трудового навчання

16.00-17.00
16.00-17.00

6.

Гурток образотворчого мистецтва «Художня палітра»

(керівник Потоцька О. В. 0978403377)

Понеділок

 

Каб. образотв. мистецтва

 

15.30-17.00

 

7.

Гурток  «Основи зеленого підприємництва»

(керівник Шувар Н.М. 0683534469)

Понеділок

 

Каб. біології

 

15.40-17.10

 

8.

Гурток шахів

(керівник Шиманський О.О.)

Понеділок
Середа
П'ятниця

 

Шах.клуб

13.30-16.05
16.05-17.35

 

9.

Гурток  «Дивослово»

(керівник Лилик М.С. 0972112608)

Четвер

 

Каб. літератури

 

15.40-16.40

 



Інформація

про роботу гуртків та спортивних секцій ГО, клубів, спортивних федерацій, ДЮСШ,

 які діють на базі СЗШ № 23

на І семестр 2018-1н.р.

№ п/п

Назва гуртка та назва ГО або клубів, які вони представляють

ПІБ керівника гуртка, контактний телефон

Графік роботи гуртка/ секції

 

1.

ФК «Галичина»

Мирун Д.О.

0971871921

Понеділок 17.00 - 19.00 (вел.зал/стадіон)

Четвер      18.00 - 20.00 (вел. зал/стадіон)

                

 

2.

МГО «Патріот»

(хапкідо, тхеквондо, рукопашнийбій)

Раневич О. В.

0677071919

 Понеділок 19.00 - 20.00 (вел.зал.)              

 Середа      18.00 - 20.00 (вел.зал.)               

 П’ятниця    18.00 - 20.00 (вел.зал.)

 

3.

КПВЄ «Юніон»(карате)

Кульба В.Є.

0936202550

 Понеділок 16.30 - 18.00 (мал.зал)    

 Середа      16.30 -  18.00 (мал.зал)

 П’ятниця    16.30 -  18.00 (мал. зал)

 

4.

ЛОГО «Разом»(танцю-

вальний клуб «АйсеДОРА»

Думин О.Р.

0966219856

 Вівторок    15.30 - 19.30 (мал. зал)

 Четвер       15.30 - 19.30 (мал. зал)

 Субота       11.00 - 17.00 (мал.зал)

 

5.

ГО «Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю «Аеліта»

Карпа А.А.

0986303001

 Середа       18.00 - 19.0(мал.зал)

 П’ятниця    18.00 - 19.0(мал.зал)

    

 

 

 

6.

ГО Народ.дит.-юнацьк. хореограф.

ансамбль

народного танцю «Полуничка»

Щутяк Ю.А.

           0973309109

 

 Вівторок    16.30 - 18.00 (вел. зал.)

 Середа       16.30 - 18.00 (вел. зал.)

 Четвер       16.30 - 18.00 (вел. зал

 Пятниця    16.30 - 18.00 (вел. зал.)

 Субота       11.30 - 15.00 (вел. зал)

 

 

7.

ГО «Федерація регбі Львівщини»

Бобик Я. В.

0963720954

 

 Вівторок      15.30 - 16.30 (стадіон)

 Четвер         15.30 - 16.30 (стадіон)

 

 


 

8.

Гурток «Юний кореспондент»

Шаповалова Н.М.

097584584

 

 Понеділок      15.30 - 17.30 (каб.хімії)

 Середа            15.30 - 17.00 (каб.хімії)

 

 


 

9.

Національна скаутська організація «ПЛАСТ»

Кольбух Микола

0982420899

 

 

 Четвер         18.00 - 19.30 (каб.хімії)

 

 


 

10.

ТзОВ «Смарт Захід»

Миколайчук Марта

0678350705

 

 Понеділок      15.30 - 18.00 (каб. 1-А)

 Середа            15.30 - 18.00 (каб. 1-А)

 П'ятниця         15.30 - 18.00 (каб. 1-А)

 Субота            15.30 - 18.00 (каб. 1-А)

 


 

11.

ГО «Свідома громада-сильна нація» Волейбол

Комар О.П.

0979517767

 

 Вівторок         18.00 - 19.30 (вел.зал)

 П'ятниця         15.30 - 16.30 (вел.зал)

 

 


 

СЗШ №23 м. Львова

на 2017-2018 н.р.

 

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Місце проведення

Час роботи

1.

 

Військово-патріотичний гурток «Джура» (керівник Комар О. П.)

Понеділок(7-10кл.)

Вівторок (3-5кл.)

 

Середа(3-5кл.)

Середа(7-10кл.)

 

 

Четвер(7-10кл.)

П’ятниця(3-5кл.)

 

Субота(3-5кл.)

Субота(7-10кл.)

Стадіон

Великий спорт. зал

 

Стадіон

Стадіон/каб. хімії

 

 

Великий спорт. зал

Великий спорт. зал

 

Стадіон

Великий спорт. зал

 

15.30-16.30

19.45-20.45

 

15.30-16.30

18.00-19.00

 

 

19.45-20.45

15.25-16.25

 

14.00-15.00

15.00-17.00

2.

Танцювальний гурток «Полуничка»

(керівник Щутяк Ю.А.)

        Середа

Субота

Великий спортивний зал

Великий спортивний зал

16.30-18.00

09.00-11.30

4.

Вокальний гурток «Вишиванка»

(керівник Бубняк М.П. 0974590126)

Понеділок

Пятниця

Каб. фізики

Каб. фізики

15.30-17.45

15.30-17.45

5.

Гурток «Своїми руками»

(керівник Поліщук Л. Ю. 0975160226)

Пятниця

       Каб. трудового навчання

15.30-17.30

6.

Гурток образотворчого мистецтва «Художня палітра»

(керівник Потоцька О. В. 0978403377)

Понеділок

 

Каб. біології

 

14.45-16.45

 


 

Інформація

про роботу гуртків та спортивних секцій ГО, клубів, спортивних федерацій, ДЮСШ,

 які діють на базі СЗШ № 23

на 2017-18н.р.

№ п/п

Назва гуртка та назва ГО або клубів, які вони представляють

ПІБ керівника гуртка, контактний телефон

Графік роботи гуртка/ секції

 

1.

ФК «Галичина»

Мирун Д.О.

0971871921

Понеділок 15.30 - 17.30 (вел.зал/стадіон)

Середа      15.30 - 16.30 (вел. зал/стадіон)

                  18.00 - 19.00 (вел. зал/стадіон)

 

 

2.

МГО «Патріот»

(хапкідо, тхеквондо, рукопашнийбій)

Раневич О. В.

0677071919

 Понеділок 18.00 - 20.00 (мал.зал.)              

 Середа      18.00 - 19.00 (мал.зал.)               

                    19.00 - 20.30 (вел.зал)

 П’ятниця    18.00 - 19.30 (вел.зал.)

 

3.

КПВЄ «Юніон»(карате)

Кульба В.Є.

0936202550

 Понеділок 15.00 - 18.00 (мал.зал)    

 Середа      15.00 -  18.00 (мал.зал)

 П’ятниця    15.00 -  17.30 (мал. зал)

 

4.

ЛОГО «Разом»(танцю-

вальний клуб «АйсеДОРА»

Думин О.Р.

0966219856

 Вівторок    14.30 - 16.45 (мал. зал)

 Четвер       15.00 - 18.00 (мал. зал)

 П’ятниця    16.30 - 18.00 (вел.зал)

 Субота       11.00 - 17.00 (мал.зал)

 

5.

ГО «Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю «Аеліта»

Карпа А.А.

0986303001

 Понеділок  17.30 - 20.30 (вел. зал.)

 Вівторок     16.30 - 18.00 (вел.зал)

        18.15 -19.45 (мал.зал)

 

 

 

 

6.

ГО Народ.дит.-юнацьк. хореограф.

ансамбль

народного танцю «Полуничка»

Щутяк Ю.А.

           0973309109

 

 Вівторок     16.45 - 18.15 (мал. зал)

          18.15 -  19.45 (вел. зал.)

 Четвер       16.45 - 18.15 (вел. зал)

       18.15 - 19.45 (вел.зал)

 Пятниця    17.30 -19.00 (мал. зал)

 Субота       11.30 - 15.00 (вел. зал)

 

 

7.

ГО «Федерація регбі Львівщини»

Бобик Я. В.

0963720954

 

 Вівторок      15.30 - 16.20 (вел. зал)

 Четвер         15.30 - 16.40 (вел. зал)

 

 

 

 

 



Категорія: Гуртки
Коментарів: 0 | 04.10.2018

Прізвище, ім'я: Я не робот
Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua