ГЛУЗДО-ГЕРЦЬ

Давайте знайомитись. Ми інтелект-спільнота ГлуздоГерць. З 2016 року ми організовуємо розумне дозвілля для молоді та дітей. Вам, мабуть, одразу впало в око дивне слово ГлуздоГерць. Отже, пояснюємо нашу назву. ГлуздоГерць – це поєднання слів «Глузд» та «Герць». Глузд – це розум, а словом «герць» козаки називали дуелі. Тобто ГлуздоГерць – це битва мізків????

Відтепер ГлуздоГерць завітав і у СЗШ №23. Тепер ми будемо разом бавитися і пізнавати нове. Вас чекатимуть усілякі цікаві запитаннячка, факти. Ну і, звісно ж, як без турнірів, які ми будемо проводити у форматі квізів, «Що? Де? Коли?», «Брейн-рингів» та різних індивідуальних ігор.????????????????

Долучайтеся до нашого каналу і ви переконаєтесь, що навчання може бути не лише корисним, а й надзвичайно цікавим. Давайте прокачувати мозок разом.

Категорія: Гуртки
Коментарів: 0 | 25.09.2023