Міжнародний екологічний форум у Львові

27.04.2017 р. директор СЗШ №23 Милян Л.М. взяла участь у Міжнародному екологічному форумі, який відбувся у м. Львові в конференц-залі готелю «Дністер».

Мета Форуму – знайти альтернативне вирішення екологічних проблем.
Форум зібрав міжнародних та місцевих експертів, представників міжнародних екологічних організацій, державної влади, місцевого самоврядування та представників громадськості. Серед партнерів – Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк та міжнародна екологічна організація «Zero Waste».

Впродовж дня відбувались панельні дискусії: «ТПВ в Україні: як сміття стає ресурсом?» та «Шлях Львова: яку модель обирає Львів?» Присутні на Форумі міжнародні партнери та спікери, ділилися міжнародним та європейським досвідом вирішення проблем з ТПВ, зокрема, французька компанія Egis презентувала бачення розробки концепції поводження з ТПВ для Львова.

Участь у Форумі збагатила новими знаннями, корисними знайомствами, запалила цікавими ідеями й окрилила на нові здобутки на екологічній ниві.

Фотогалерея | Міжнародний екологічний форум у Львові (03.05.2017)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 03.05.2017