Львівська середня
загальноосвітня школа №23
СЗШ №23 м.Львова
Лічильник переглядів
5672097
Дата встановлення: 01.12.2016 р.
Корисні посилання

Зустрічі з волонтерами ГО "АСЕТ"


Наша школа надзвичайно щаслива з того, що має співпрацю із громадською організацією «АСЕТ», мета якої: профілактика негативних явищ у суспільстві. Протягом другого семестру  учні 8 класу мали цикл зустрічей із волонтером «АСЕТУ» п. Оксаною, на яких відкрито обговорювали важливі теми, як-от: «Профілактика шкідливих звичок», «Життя в позитиві: профілактика насилля в молодіжному середовищі», «ВІЛ/СНІД – вибір за тобою», «Профілактика ранніх статевих стосунків», «Основи безпеки в інтернеті». Діти розмовляли на теми, які не завжди піднімаються вдома, аналізували, шукали відповіді на життєво важливі питання, які часто значущі і в майбутньому знадобляться їм більше, аніж знання з математики чи іншого предмета, бо стосуються кожного, не залежно від професії та статусу в суспільстві. 
  Нещодавно відбулася ще одна така зустріч, де окремо юнаки та юнки разом із волонтерами,  Оксаною Рончковською та  Андрієм Грифелем, вели бесіду про репродуктивне здоров’я молоді, спілкуючись на тему «Відповідальні за майбутнє».
 Ще і ще раз дякуємо організації «АСЕТ», а саме людям, які безкорисливо виділяють свій час для молоді, даючи компетентні поради, що допоможуть зорієнтуватися у такому складному, жорстокому сучасному світі. Впевнена, такі зустрічі вкрай необхідні.
                                                                                           Г. Д. Васюта, ЗДВР

Фотогалерея | Зустрічі з волонтерами ГО "АСЕТ" (25.03.2017)
Категорія: Превентивне виховання
Коментарів: 0 | 28.03.2017

Прізвище, ім'я: Я не робот
Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua