Особливий дарунок

Нашій школі випала велика честь отримати в подарунок від дітей окупованого Донецька ексклюзивну Ікону Господа Ісуса Христа «Благословення дітей», яку виготовила талановита художниця- майстриня.  Такому дарунку передувала  згода мера міста Андрія Садового. Усе відбувалося настільки душевно, що весь день відчувалася якась легкість у помислах та подальших справах.

Спочатку наш духовний наставник, о. Тихон Кульбака, по шкільному радіо розповів історію створення ікони, дав благословення та настанови. Після чого святиню урочисто встановили у вестибюлі школи та окропили свяченою водою, а поруч розмістили  скриньку для найзаповітніших дитячих бажань, адресованих Богу. До вечора вона повністю була заповнена.

Через тиждень ікона «мандруватиме»  іншими школами нашого міста.

Тож і ви маєте змогу помолитися за своїх рідних та нашу країну. До речі, саме у День пам'яті Героїв Небесної Сотні відбувалася ця подія. Чи не символічно збіглося? Задумаймось.

Миру і добра вам!

Фотогалерея | Ікона "Благословення дітей" (20.02.2017)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 20.02.2017