Тренінг шкільних команд програми "Демократична школа"

13-16 лютого 2017 року команда СЗШ №23 брала участь у тренінгу з освіти для демократичного громадянства і прав людини шкільних команд програми "Демократична школа".

Завдання тренінгу:
● сформувати розуміння про те, що таке демократична школа відповідно до положень Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини;
● напрацювати спільне бачення можливих демократичних змін на основі принципів, викладених у Хартії Ради Європи з ОДГ/ОПЛ;
● ознайомити учасників тренінгу з трьома вимірами демократичної школи;
● здійснити попередню оцінку ситуації в школі та визначити сфери, у яких школа хотіла б досягнути змін;
● визначити необхідну підтримку від тренерів для реалізації змін в школі;
● визначити можливі види діяльності в школі для здійснення змін.

Тренінг розроблений на основі загальношкільного підходу до освіти з демократичного громадянства і прав людини, що пропагується Європейським центром імені Вергеланда та Радою Європи.

Учасники тренінгу шукали відповіді на запитання: "Що ми хотіли б змінити у своїй школі чи громаді? Як брати на себе відповідальність у демократичному суспільстві? Наскільки важливими є повага до прав людини і різноманіття? Що означає бути громадянином? "

Участь в інтерактивному тренінгу дасть новий поштовх до розвитку демократичних змін у школі.

Фотогалерея | Тренінг шкільних команд програми "Демократичн (16.02.2017)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 16.02.2017