Інтерактивний майстер-клас для заступників директорів з НВР

29 листопада 2016 р. НМЦО м. Львова та командою адміністрації НВК «Школа-гімназія «Галицька» успішно проведено інтерактивний майстер-клас для заступників директорів з НВР закладів освіти м. Львова (учасників проекту «Скарбничка заступника директора») на тему:  «Уміння адміністрації працювати в команді – як основний аспект прогресивного розвитку закладу освіти». Серед 30 учасників майстер-класу – заступників директорів з НВР закладів освіти м. Львова активну участь брали заступники директора нашої школи Дворянин Т. Я.  та  Васюта Г.Д.
                                               ФОРМАТ МАЙСТЕР-КЛАСУ
1. Командна робота адміністрації  – як основний аспект прогресивного розвитку закладу освіти ( Бідник Н.С., завідувач відділу освітніх технологій НМЦО м. Львова)
ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА «Розвиваємо творчість»
2. Творимо успішну школу разом (Цура О.С., директор НВК «Школа-гімназія «Галицька»
ПСИХОЛОГІЧНА АНІМАЦІЯ «Сила командної роботи»
МЕТОДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР "Нова українська школа"
БЛІЦ-ПРОЕКТУВАННЯ "Основні риси команди адміністрації школи" (Вербинська О.С., Позняк А.Г., Попова О.В.- ЗД з НВР НВК «Школа-гімназія «Галицька»).

Фотогалерея | Інтерактивний майстер-клас для заступників ди (29.11.2016)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 29.11.2016