Засідання педради школи - 2

31.10.2016р. в приміщенні музею-світлиці І.Франка відбулось засідання педагогічної ради школи.

Розглядались питання:
1.    Особистісно зорієнтоване навчання: стан викладання математики та інформатики. Рівень навчальних досягнень та компетенцій учнів.                                                                                                         Дворянин Т.Я., Пилипчак Л.І., Молчан Н.Л.
2.    Підвищення якості знань учнів шляхом оптимізації навчально-виховного процесу.                    Дворянин Т.Я., Євчак Н.Б.
3.    Впровадження змішаного навчання в навчально-виховний процес.
                                                                                                   Пилипчак Л.І.
4.       Про результати медичного обстеження учнів школи. Організація занять з фізичної культури з учнями, які мають відхилення у стані здоров’я.
                                                                                                   Ліщинський А.З., Пігель Н.В.
5.    Про результати працевлаштування учнів 9 класу.                                                                                                               Майорчак Н.Є.
6.    Про хід виконання рішень педагогічної ради «Стан викладання фізичної культури та ОЗ».                                                                                                                                                         Пилипчак Л.І.

Категорія: Методична робота
Коментарів: 0 | 31.10.2016