Мистецька виставка "Барви осені"

У жовтні в фойє школи можна було оглянути мистецьку виставку "Барви осені". Усі учасники проявили неймовірну кмітливість, креативність та по різному підійшли до поставленого завдання - зобразити осінні інсталяції. Прикро, що не всі класи проявили активність та продемонстрували свої мистецькі вміння. Але ми дякуємо усім тим, хто представив свої експозиції. Кожна з них була по-своєму цікавою та оригінальною.
  Тож висловлюємо щиру вдячність
Олі Зарембі (8 клас) за гарну аплікацію  «Їжачок»;
1-В класу за по-осінньому багатий віночок, створений ними;
4-А класу за цікавенький гарбуз;
2-В – за оригінальний елемент посуду – збанок, по-осінньому розфарбований;
3-Б – за парасольку,
6-Б  -за участь.

Грамотами нагороджуються:
3-А    (композиція з гумовими чоботами) - за креативну ідею: символічне висвітлення у своїй композиції гармонії людини і природи, за усвідомлення цінності одного і другого;
спільна робота учнів 5-6 класів «Образ жінки - осені» - за влучний оригінальний підхід до зображення образу Осені, за багатство уяви та неймовірний позитив;
1-Б  - за яскраво підібрані деталі та різноманіття елементів і персонажів «золотої» пори, особливо за образ дівчини – красуні Осені;
Особливого шарму виставці додали яскраві парасольки, розташовані під стелею.
А також висловлюємо подяки вчителям: Ользі Володимирівні Потоцькій та Ларисі Юріївні Поліщук за несамовите бажання творити й навчати цьому інших.
  Бажаємо нових творчих поривів та ідей!

Фотогалерея | Барви осені (02.11.2016)

Категорія: Художньо-естетичне виховання
Коментарів: 0 | 02.11.2016