Тиждень профорієнтації

З 31.10.2016 р. до 04.11.2016 р. у школі проходить тиждень профорієнтаційної роботи. Учні 10 - 11-х класів мають можливість отримати інформацію про різноманітні професії. До нас завітали представники вищих навчальних закладів м.Львова:

- заступник директора з навчально-методичної роботи ВП "Львівська філія Київського національного університету культури та мистецтв" Подаряща О.І.;

- студенти Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету "Львівська політехніка" Дідик Ігор, Муравйова Катерина та Демчина Юрій;

- технолог сектору психологічного забезпечення Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності Шевченко І.А.

Зі зустрічі допоможуть випускникам правильно та усвідомлено обрати свою професію.

Категорія: Випускникам
Коментарів: 0 | 03.11.2016