Засідання педради школи

31 серпня 2016 р.відбулось засідання педагогічної ради школи. Під час педради розглядались питання:

1. Завдання педагогічного колективу на 2016-2017 н. р. - Милян Л.М.
•     2. Затвердження плану роботи   школи на  2016-2017 н.р Затвердження структури  2016-2017 н.р., режиму роботи школи та правил внутрішнього трудового розпорядку.                                                                                  - Милян Л.М.
                                                                                                         Дворянин Т.Я.
                                                                                                         Пилипчак Л.І.
                                                                                                         Васюта Г.Д
•    3. Обговорення нових підходів та змін у програмах викладання навчальних предметів на 2016-17н.р.                                                              - Дворянин Т.Я.
•   4.  Ознайомлення з  проектом «Концепції нової школи».   - Пилипчак Л.І.
•  5. Про затвердження керівників методоб`єднань, класних керівників, та складу методичної ради.                                                                           - Милян Л.М
•  6. Про забезпечення підручниками, посібниками та програмами у 2016-2017 навчальному році.                                                                         - Костюк І.М.
•  7. Методичні рекомендації щодо проведення  Першого уроку  у 2016-2017 навчальному році.                                                                         - Васюта Г.Д.
•     8. Про організацію харчування дітей у ЗНЗ.                        - Макогін Б.О.
•     9. Різне: про проведення Дня знань.

Фотогалерея | Засідання педради школи (31.08.2016)

Категорія: Методична робота
Коментарів: 0 | 31.08.2016