Ах, літо-літо, літечко красиве

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей.

Щороку в нашій школі працює табір відпочинку „Сонечко“ з денним перебуванням при ЛЗШ № 43. У таборі діти цікаво проводили свій час.

Кожний день перебування дітей у таборі був наповнений новими зустрічами, екскурсіями та розвагами.

Фотогалерея | Табір (14.06.2016)

Велика увага приділялася розвитку творчих здібностей та інтересів вихованців. Тому проводилися такі заходи, як   майстер класи з виготовлення ляльки-мотанки, рваного паперу, танцю, проведення музичної  програми  «Пісня буде поміж нас»,  де діти розкрили свій творчий потенціал  та проявили фантазію.

Також проведено комплекс заходів із зміцнення здоров’я дітей, пропаганди здорового способу життя: «Веселі старти», спортивні розваги.

Фотогалерея | Табір"Сонечко".Банси,ігри,майстер-клас (10.06.2016)

Фотогалерея | Табір"Сонечко".ЦДБ (09.06.2016)

Фотогалерея | Табір"Сонечко".Веселі старти,майстер-клас (01.06.2016)

Заняття проходили емоційно, весело, жваво та пізнавально.

Ми з нетерпінням будемо чекати наступного літа, так само як чекають його діти і їхні батьки, щоб знову прийти до літнього пришкільного табору.

Категорія: Початкова школа
Коментарів: 0 | 16.06.2016