Районний семінар шкільних бібліотекарів “Тарас Шевченко - поет слова, пензля й співу”

16.03.2016 р. бібліотекар Костюк І.М. взяла участь в районному  семінарі шкільних бібліотекарів “Тарас Шевченко - поет слова, пензля й співу”, який відбувався у стінах Народного музею Тараса Шевченка (Львівський Палац мистецтв).

Перед учасниками семінару виступили завідувач музею Т. Шевченка  Зеновія Філіпчук і письменник та  науковий співробітник музею Зеновій Филипчук, які розповіли про свою видавничу діяльність і подарували книги для шкільних бібліотек. А картини львівських художників – учасників мистецьких мандрівок «Тарасовими шляхами», пісні та розповіді п. Зеновія про поїздки на Схід України, його спілкування з бійцями АТО  залишили незабутні враження у присутніх. Учасники семінару мали можливість обмінятись досвідом  поєднання творчої  спадщини  Кобзаря із  сучасними комп’ютерними  технологіями, переглянути буктрейлери  та відеоматеріали,  пов’язані  з життям  і творчістю Тараса Шевченка, поринути у літературну розвідку “Тарасові Музи” , завершенням семінару став поетичний  практикум “Як знаємо твори Кобзаря”.

За матеріалами сайту ВО Шевченківського району

Категорія: Самоосвіта вчителів