Навчальний семінар «Асистент вчителя: проблеми і перспективи. Досвід Австрії у сфері інклюзії»

Адміністрація СЗШ №23 взяла участь у навчальному семінарі на тему «Асистент вчителя: проблеми і перспективи. Досвід Австрії у сфері інклюзії», який відбувся 14.11.2015р. в приміщенні ЛНУ ім. Івана Франка. Семінар був організований Представництвом ОеАД у Львові та Центром неперервної освіти Інституту післядипломної підготовки ЛНУ ім. Івана Франка. Були проаналізовані актуальні питання для України та Австрії щодо забезпечення необхідних умов для навчання й виховання осіб з особливими потребами, а також з організації підготовки фахівців для надання необхідної підтримки та супроводу таким особам. Цікаву інформацію підготувала лектор п. Гельга Мозер, директор Представництва ОеАД у Львові п.Андреас Веннінгер. Учасники семінару отримали сертифікати.

Категорія: Інклюзивне навчання
Коментарів: 0 | 14.11.2015