Семінар " Ненасильницьке спілкування в навчально-педагогічному процесі"

11.12.2015 р. у СЗШ 7 м.Львова пройшов семінар "Ненасильницьке спілкування в навчально-педагогічному процесі", який провела Верена Єгер (Verena Jegher )-міжнародний сертифікований тренер ,експерт з ненасильницького спілкування, доктор теології та Міріам Делла Лібера - практикуючий вчитель та тренер (фахівці зі Швейцаріі).

Дякуємо за позитив, цінну інформацію та можливість оволодіти новими методами ненасильницькоі комунікації. Особлива подяка за сприяння та підтримку в організації цієї зустрічі засновнику та керівнику Українського центру ненасильницького спілкування і примирення " Простір гідності" Олені Канцяк-Каськів( Olena Hantsyak-Kaskiv) та координатору міжнародної співпраці центру Роксолані Мельник( Roksolana Malnyk) , а також директору школи Світлані Коньковій.

"Не забувайте,що вчитись ніколи не пізно!!! Все починається з вас!!! Без поваги до себе ви ніколи не зможете поважати оточуючих вас людей і, водночас, не заслужите шани від інших!!!"-зазначила Верена Єгер.

Фотогалерея | Семінар "Ненасильницьке спілкування..." (11.12.2015)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 11.12.2015