Семінар-тренінг «Електронне середовище навчального закладу на базі хмарного сервісу Microsoft Office 365»

11 грудня 2015 року у СЗШ №23 відбувся семінар-тренінг для освітян «Електронне середовище навчального закладу на базі хмарного сервісу Microsoft Office 365», організований компанією «Microsoft Україна» та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.

На семінарі-тренінгу виступив завідувач сектору професійних навичок відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих І.Ю.Іванов.

Основні  питання, які розглядались:

• Вимоги до сучасного вчителя. Поняття хмарних технологій та електронного навчального середовища. Педагогічний потенціал Office 365.
  • Корпоративна пошта і спільний календар: навіщо потрібні і в чому переваги.
  • Хмарне сховище OneDrive для зберігання портфоліо, фото, відео, результатів діяльності учнів тощо.
  • Word, PowerPoint, Excel – як працювати спільно online та розвивати навички ХХІ ст. Обговорення педагогічних ідей.
  • Універсальний записник OneNote та спеціальний записник OneNote Classroom.
  • Sway та Office Mix – інструменти для візуалізації, створення відеоуроків та організації проектної діяльності учнів.

Учасники тренінгу ознайомилися з методикою використання безкоштовних сервісів Microsoft, обмінялися педагогічними ідеями та визначилися з планами на майбутнє.

Фотогалерея | Семінар_тренінг _Хмарні технології (11.12.2015)

Категорія: Методична робота
Коментарів: 0 | 11.12.2015