Для слабозорих
Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова

Зустріч з батьківською спільнотою

????У четвер , 15 лютого, відбулася зустріч директорки школи п. Любов Милян з батьківською спільнотою. Пріоритетним на зустрічі було ознайомити батьків із оновленим режимом школи, розповісти щодо відновлення очної форми навчання для всіх здобувачів освіти, а також представити план роботи закладу на 2024 рік.
????Також проводилися додаткові батьківські зустрічі з класними керівниками по паралелях впродовж лютого.
Об’єднані бажанням змін, які реалізуються завдяки спільній діяльності, батьки та адміністрація напрацьовували у конструктивному діалозі та безумовній любові до дітей, задля яких мріємо та втілюємо задумане.
????Оглядаючи діяльність 2023 року, насамперед, розуміємо як важливо працювати в партнерській взаємодії, коли чують, поділяють, підтримують та мотивують. Успіх, справді, разом!

Категорія: Батькам
Коментарів: 0 | 20.02.2024