Національно-патріотична гра-квест "Як козаки скарб шукали" (етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "ДЖУРА")

16.10.2015 р. у СЗШ №23 відбулася національно-патріотична гра-квест «Як козаки скарб шукали» під гаслом «Козацькому роду нема переводу» серед учнів 7-10 класів.

На святі був  присутній отець Тихон Кульбака, який поблагословив шкільну родину  та передав вітання від учнівської молоді з Донецька.

Учасники гри-квесту мали можливість виявити свої знання з історії України, математики, українських патріотичних пісень. Укладали прислів’я, долали безліч спортивних локацій, проявляли свою витривалість.

Школярі взяли участь у флеш-мобі національного танцю «Козачок». Усі гості та учасники пригощалися смачним кулішем. Панувала святково-патріотична атмосфера.

Учні з нетерпінням очікують наступних цікавих випробувань.

Організатори заходу:

Вч. фізичної культури Н.В.Пігель

Керівник військово-патріотичного гуртка

«Джура» М.С.Хащівська

Фотогалерея | Гра-квест "Як козаки скарб шукали" (16.10.2015)

Категорія: Національно-патріотичне виховання
Коментарів: 0 | 16.10.2015