Покращуємо інклюзивне навчання

????Школи, де є інклюзивні класи, є найбільш ефективним засобом боротьби з дискримінаційними поглядами, створення сприятливої атмосфери в місцевих громадах, побудови інклюзивного суспільства й забезпечення освіти для всіх????.
????А одним із найважливіших документів, який супроводжує дитину з особливими освітніми потребами у навчальному закладі, є індивідуальна програма розвитку????. Саме її створення та вдосконалення є одним з найголовніших питань, які сьогодні розглядалися на нашій педагогічній раді .
????Шкільна психологиня п.Ірина розповіла про методики адаптації та модифікації в інклюзивному навчанні.
????Зупинилися на наступних питаннях :
????адаптації та модифікації навчальних програм;
????поурочному плануванні матеріалу та викладанні для дітей з ООП;
????адаптації та модифікації навчальних матеріалів;
???? ролі та функції вчителя, асистента вчителя та корекційних фахівців у навчанні дитини з ООП.
????Робимо навчання доступним і комфортним для усіх!
#школанаваршавській #львів #сзш23мльвова #інклюзивне_навчання

Категорія: Кабінет соц.-псих. служби