Післяробочі розваги

2 травня у СЗШ №23 відбувся квест для вчителів "Пізнай себе". Після важкого і насиченого робочого дня треба вміти розслаблятися і розвантажувати свою голову. Це ми успішно і зробили!

П.Наталя Пігель та інші вч.фізкультури організували мега драйвовий квест для наших вчителів, на якому три команди спробували пройти різноманітні випробування, та позмагатися за місце переможця.

Команди бігали, співали, танцювали, розгадували головоломки, демонстрували свої спортивні вміння та брали участь в інтелектуальних іграх. Це було бомбезно!

Всі, хто взяв участь у цьому квесті - величезні молодці, перемогли усі! Головне - не перемога, а круті емоції, адреналін та шалений драйв. Це не зрівняти ні з чим, дякуємо усім організаторам та аніматорам за неймовірну розрядку.

Фотогалерея | Післяробочі розваги (03.05.2023)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 03.05.2023