Гордість переповнює

Нещодавно відбувся 1 сезон Львівських спортивних Шкільних ліг, в яких взяли участь понад 3 тисяч учнів з різних шкіл. Наші учні взяли участь у Шкільній лізі з волейболу серед юнаків і здобули почесне 2 місце у районі.

Тому вчора ми вкотре мали чудову приємність. Команда хлопців отримала свої довгоочікувані нагороди.

З цієї нагоди, до нас завітав п.Володимир Левків, президент Львівської обласної федерації волейболу, щоб нагородити хлопців за блискучу перемогу дипломами та медалями, адже від вершини нас розділило лише 5 м‘ячів. Це запалює усіх і підштовхує вдосконалюватися знову і знову!

Емоції наших переможців переповнювали. За цими нагородами стоїть величезна робота, яка проводилася впродовж навчального року. Окремо дякуємо вчителям фізкультури - Лилик О.Й. та Пігель Н.В., які готували учнів до змагань, підтримували та мотивували.

Вітаємо наших сильних та мужніх молодців. Ми дуже вами пишаємося, попереду ще більше!!

А усіх переможців та учасників змагань обов‘язково чекають солодкі та смачні подарунки. Ви неймовірні. Ви наша гордість!

Фотогалерея | Гордість переповнює (25.04.2023)

Категорія: Спорт
Коментарів: 0 | 25.04.2023