Добрі справи

Завершили коло добрих справ, яке розпочалося ще теплою осінню, на свято Покрови.

Спочатку був шалено крутий двохетапний  ярмарок, що приніс сумарно більше 140000 грн. Ще раз усім щиро дякуємо за це!

Наступним кроком стали пошуки важливої техніки для наших воїнів - але ця місія теж була виконана завдяки волонтерам та батьківському активу!

Пізніше, до Дня Волонтера та Дня Збройних Сил України збирали солодощі для наших воїнів на передову!  Зібрали багато! Знову велика вдячність  батькам, вчителям  та дітям!

Сьогодні, в перед дні Дня Святого Миколая Чудотворця спільно з волонтерами відправили усе зібране нашою великою спільнотою СЗШ№23 на передову!

Дякуємо усім, хто долучився до даних акцій! Це вкотре доказує, що разом ми - найсильніша команда!

Щиро молимося до Святого Миколая, що б приніс мир у наші домівки, та спокій і щастя у наші серця!

Фотогалерея | Добрі справи (18.12.2022)

Категорія: Герої не вмирають
Коментарів: 0 | 18.12.2022