День цивільного захисту

21.04. 2015 року згідно з планом заходів ЦЗ школи відбувся День цивільного захисту.

Розпочався він загальношкільною лінійкою. Начальник цивільного захисту - директор школи - Милян Л.М. ознайомила присутніх з метою та планом проведення Дня ЦЗ у школі. Заступник директора з НВР Пилипчак Л.І. розповіла про дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Протягом дня було проведено уроки, вікторини за тематикою цивільного захисту, які проводили класні керівники, вчителі природничого циклу та основ здоров’я. Під час уроків класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу, про правила поведінки на водоймах; план дій під час радіаційної небезпеки.

Фотогалерея | ЦЗ. Уроки (22.04.2015)

У спортивному залі школи учителем фізичної культури Лиликом О.Й. було проведено комбіновану естафету.

Фотогалерея | ЦЗ. Естафета (22.04.2015)

Педагог-організатор Хащівська М.С. організувала перегляд хронікально-документального фільму з питань цивільного захисту "Дії при надзвичайних ситуаціях".

Учні 8-9 класів знайомилися з правилами надання першої невідкладної медичної допомоги. Навчання, разом з вчителем біології, проводили патронажні медичні сестри організації товариства Червоного Хреста м.Львова.

Фотогалерея | ЦЗ. Медична допомога (22.04.2015)

Пожвавлення у школі, як завжди, викликало навчальне тренування щодо відпрацювання елементів евакуації учнів та персоналу навчального закладу. Евакуація пройшла організовано та злагоджено.

Фотогалерея | ЦЗ. Евакуація (22.04.2015)

Протягом дня учні мали можливість переглянути плакати та малюнки, присвячені цивільному захисту населення.

Категорія: Безпека життєдіяльності
Коментарів: 0 | 22.04.2015