Вибори

Ну що ж. Сьогодні насичений день, який приніс зміни. Чесно, захоплена тим, що відбулося, бо це було на достойному рівні.

У СЗШ 23 відбулися вибори нового президента школи  та оновився склад парламенту. Все було, як належить: надзвичайно цікаві дебати між кандидатами і таємне голосування.

Хочу сказати, що і Марк Шаймарданов(10 кл.) і Валерія Васильєва(8-Вкл.) виглядали досить достойно, давали оригінальні відповіді на запитання та справили однаково класне враження на присутніх.

Наша молодь уміє бути на висоті!

Тож дякуємо за активність представникам 6-11 класів і оголошуємо результат: президенткою школи СЗШ 23 у 2021-2022 н. р. стає Валерія Васильєва (за неї проголосувало 58% присутніх) , а її заступниками- Марк Шаймарданов та Роман Майорчак. Народе, це потужна команда. Тож очікуємо ефективної роботи.

ЗДНВР Васюта Г. Д.

Фотогалерея | Вибори (07.10.2021)

Категорія: Учнівське самоврядування
Коментарів: 0 | 07.10.2021