Для слабозорих
школа №23 м.Львова
Останні надходження

Інтелект України-2021

Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» працює в межах нормативно-правової бази України, згідно з чинним законодавством. Учні проєктних класів навчаються за спеціально розробленими навчальними планами. Навчальні програми та інші навчальні матеріали мають необхідні грифи Міністерства освіти і науки України.

Мета проєкту «Інтелект України» — навчити дитину бути успішною в школі та дорослому житті, навчити радіти життю.

Місія:
Сформувати якісний майбутній інтелектуальний фонд нації за рахунок упровадження наукових досягнень та інноваційної практики в системі освіти України!

Цінності:
- Лідерство – ми творимо цілісний освітній проєкт усеукраїнського масштабу.
- Інновації та розвиток - ми використовуємо провідні вітчизняні та зарубіжні освітні моделі та технології.
- Професіоналізм та компетентність - ми впроваджуємо спеціальні програми підвищення кваліфікації менеджерів освіти та вчителів.
- Ефективність - ми організуємо процес навчання так, щоб забезпечити успіх кожній дитині за умов підтримки її здоров´я.
- Патріотизм - ми формуємо такі компетентності, які спонукають бути успішними й щасливими людьми в професійному та особистому житті на Батьківщині.
- Результативність - ми постійно вдосконалюємося та розробляємо предмети в такий спосіб, щоб не лише зберегти, а й збільшити інтерес учнів до навчання.
- Творчість – ми створюємо умови в навчанні для самоактуалізації та творчої самореалізації особистості.

Переваги:
- Потужна науково-методична база.
- Професійний авторський склад.
- Єдина масштабована програма в Україні.
- Системний медико-психологічний супровід.

Впровадження проєкту у школі здійснюють вчителі початкових класів Солодовська Любомира Євгенівна (4-А), Синицина Галина Іванівна (2-А), Сподарик Уляна Володимирівна (1-А).

Предмети, які вивчатимуться у 1-му класі:

- українська мова,
       - іноземна мова,
       - математика,
       - «Я пізнаю світ»,
       - мистецтво,
       - фізична культура.

Детальніше із проєктом "Інтелект України" можна ознайомитися на сайті.

Категорія: Прийом у 1 клас
Коментарів: 0 | 05.04.2021