Фінал-нагородження

Сьогодні відбулася несподівана та дуже приємна подія. Ще у травні наша школа стала переможцем Всеукраїнського екопроєкту "Мішечок", отримавши в подарунок принтер для сублімаційного друку. І, звісно, ми перемогли завдяки працьовитості та наполегливості нашої шкільної родини. Понад 1700 екомішечків створили родини наших учнів. Які неймовірні шедеври пошиті вашими руками! Вразило і те, що дехто нашив величезну кількість виробів. Кожному з вас ми завдячуємо перемогою. ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» передала усім дітям сочки, які сьогодні ви отримали.       Школа  теж вирішила зробити сюрприз найактивнішим учасникам (тим, хто нашив від 10 до 200 виробів) у переддень новорічних свят, нагородивши сертифікатами, які можна обміняти на смаколики.

Висловлюємо подяку нашим партнерам-спонсорам: ТзОВ "Галицька здоба" та Sushi Pro.PRONTO PIZZA (Чорновола, 101) Приємно, коли дитячі очі світяться щастям.

Детальніше про сам конкурс за посиланням

Фотогалерея | Фінал-нагородження (23.12.2020)

Категорія: Досягнення
Коментарів: 0 | 23.12.2020