Для слабозорих
Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова

Дистанційне навчання. Про таланти та досягнення

Вчимося онлайн.

Про таланти та досягнення

Кожна дитина у чомусь талановита. Знаємо, що під час довгого карантину багато наших учнів продовжували розвивати свої таланти та брали участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Доказом цього є численні сертифікати та дипломи. Приємно, що вони не гаяли час даремно.

Але сьогодні хочемо особливо привітати тих наших школярів, які стали переможцями у різних перегонах. Пишаємося і бажаємо наснаги та ще багато омріяних здобутків!

Вакула Анастасія (4-Б кл.) - II місце на Міжнародному творчому конкурсі дітей і молоді TOGETHER FOR FUTURE за підтримки мерії міста Румбурк (Чехія) та під патронатом мера м.Румбурк Ing. Люмира Куса.

Булан Аня (2-В кл.)- l місце за роботу "Великодній віночок" в конкурсі "Львів-Великдень онлайн" від Відділу промоції міста (диплом буде після карантину).

Фотогалерея | Про таланти та досягнення (01.06.2020)

Категорія: Дистанційне навчання
Коментарів: 0 | 01.06.2020