Для слабозорих
Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова

Дистанційне навчання. Про таланти та досягнення

Вчимося онлайн.

Про таланти та досягнення

Кожна дитина у чомусь талановита. Знаємо, що під час довгого карантину багато наших учнів продовжували розвивати свої таланти та брали участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Доказом цього є численні сертифікати та дипломи. Приємно, що вони не гаяли час даремно.

Але сьогодні хочемо особливо привітати тих наших школярів, які стали переможцями у різних перегонах. Пишаємося і бажаємо наснаги та ще багато омріяних здобутків!

Стадницький Марк (2-Г кл.) - l місце у Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Весна-2020" з математики та ll місце з української мови.

-Мартин Надія (5-Гкл.) отримала аж чотири призових місця у різноманітних музичних конкурсах!

Поборцев Матвій (3-В кл.)-переможець конкурсу від нашої школи "Креативна писанка"

- Дубровська Анастасія (9-Б кл.)- III премія- І Міжнародний дистанційний конкурс"Мистецтво без обмежень"

III премія- Дистанційний конкурс юних виконавців" OnLine талант"

Фотогалерея | Про таланти та досягнення (01.06.2020)