Для слабозорих
Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова

Вражаюча перемога

Щастя буває різним…А якщо воно об’єднує величезну кількість людей, у яких спільна мета – це дивовижно. Емоції переповнюють! Це історія про те, як маленька ідея стає великим досягненням злагодженого колективу.

Наша СЗШ№23  стала переможцем дуже крутого Всеукраїнського  екопроєкту «Мішечок», який організувала ГО «Міжнародний молодіжний рух School Recycling World"  за сприяння Міністерства освіти та науки України та за підтримки генерального партнера – Компанії Pepsi Co Ukraine.  Його мета: створити якнайбільшу кількість полотняних мішечків та торбинок як альтернативу поліетилену. Враховувався також мистецький підхід, креативність і можливість використання в побуті.

Яка у нас творча наполеглива шкільна спільнота! Стільки шедеврів могли нашити лише люди, які щиро вірили у те, що творили!  Організаторів підкорила не лише кількість, а це 1716 мішечків, а й дизайнерські таланти наших учасників. Більшість виробів – це неймовірні унікальні речі! До пошиття долучилися не лише учні, батьки, дідусі, бабусі, знайомі родин, а також вчителі та навіть  Любов Мирославівна  (директор нашої школи). Особливо вражало, коли сім’ї  шили десятками та сотнями! Вражаюча  екологічна свідомість та жага до перемоги! До речі, за головний приз (принтер для сублімаційного друку) змагалися 285 шкіл України.

Це були дуже емоційні дні! Часто з перекусом нашвидкуруч, бо кожний виріб потрібно було облікувати, оформити та виставити на сторінках  у кількох соцмережах (такі умови конкурсу).  Але коли відчуваєш спільний запал, азарт, усвідомлюєш, що всі переймаються результатом - сил та впевненості додається. Ніхто спочатку не міг подумати, що робота розвернеться аж до таких масштабів. Лише уявіть: за три тижні нашити красивезних 1716 мішечків!

Ми знову пересвідчилися, що наша школа№23 – неймовірна екосвідома  команда! Дякуємо дуже – дуже усім причетним за наше спільне божевільне бажання перемогти, за вміння працювати згуртовано (хоча і в час карантину), за ваші умілі руки, які стільки нашили, за азарт. Ви дуже талановиті! І вчителі, і батьки, і діти - всі спрацювали бездоганно, і тому це наша спільна перемога.

Особлива подяка вчителю екології Н. Шувар, яка  виконала величезний обсяг комп’ютерної роботи і зробила це на вищому рівні (а це теж один із критеріїв конкурсу), асистентові вчителя О.Патицькій, яка вела  сайт, і, звісно, Любові Мирославівні  -  за мотиваційні настанови. І ще раз – кожному-кожному зокрема, хто був із нами в проєкті. Нам цей карантин точно запам’ятається!

Щира подяка організаторам за неймовірні емоції.

Продовжуємо популяризувати екосвідомий спосіб життя й надалі. Використовуймо частину  своїх мішечків у побуті, на закупах, в подорожах. Станьмо прикладом для інших!

І ще важливе: обов’язково збережіть  усі вироби до осені. Вся ця історія матиме цікаве бомбезне продовження з нового навчального року.

У наступній статті очікуйте звіт про конкурс у цифрах.

PS.  Вражаючий, фантастичний  колаж до статті створила вчитель  екології Н.Шувар. Це космос!

Г.Васюта, заступник директора з НВР

Категорія: Дистанційне навчання