День добра

Середа видалася гарним днем. Я маю на увазі не погоду, звісно, з її холодом та вітром. Просто цей день був наповнений добром та людським теплом. А це набагато важливіше за будь-які погодні негаразди. Особливо зараз.

Уже кілька років наша школа співпрацює з Шевченківською районною організацією м. Львова Товариство Червоного Хреста в особі п.Семочко Наталі : проводимо різні заходи, бесіди. І в цей нелегкий час, коли способом життя кожного з нас керує якийсь дивний вірус COVID-19, ця благодійна організація не залишилася осторонь і вирішила допомогти сім'ям, які опинилися у дуже скрутній ситуації. Завдяки цій благодійній акції 30 сімей нашої школи отримали допомогу.

Дякуємо Голові Шевченківської районної організації ТЧХ п. Наталі Семочко за підтримку та турботу. Так приємно творити добро разом!

ЗДНВР   Васюта Г.Д.

Фотогалерея | День добра (15.05.2020)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 15.05.2020