Для слабозорих
школа №23 м.Львова
Останні надходження

Онлайн-уроки на телебаченні - з 6 квітня

Від 6 квітня, стартує проект “Всеукраїнська школа онлайн”, в рамках якої уроки для школярів транслюватимуть українські телеканали з 10 до 12 години ранку. Про це заявив у відеозверненні Президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, минулої доби ТСН опублікувало відео, в якому було сказано, що телеуроки будуть доступні з 30 березня.

“Дистанційна освіта під час карантину. Наше завдання як держави забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект “Всеукраїнська школа онлайн”. В рамках проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України”, – сказав Президент.

З його слів, наразі проходять щоденні зйомки уроків для учнів 5-11 класів за збалансованою програмою Міністерства освіти та науки, в яких викладається 11 предметів.

“Навчатись дистанційно школярі зможуть на Facebook та Youtube, а також уроки з щоранку будуть транслюватись українськими телеканалами. За кожним класом буде закріплений один або декілька каналів. Їх перелік а також розклад уроків на тиждень з’явиться зовсім скоро. Закликаємо батьків стежити за новинами та заохочувати дітей до перегляду”, – зазначив Зеленський.

Учні 5-11 класів на період карантину зможуть  вчитись просто у себе вдома. Достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів.

Над телеформатом працювали майже пів сотні вчителів. І вже з понеділка уроки транслюватимуть на одинадцяти загальнонаціональних каналах. Це будуть канали, які не закодовані.

На запис запросили відомих українських зірок, аби викладачам було легше працювати з аудиторією, а учнями-глядачам було не сумно і вони розуміли, якщо матеріал складний, він складний для всіх, навіть для дорослих.

Які навчальні дисципліни будуть доступні на ТБ?

Відомо, що йде монтування уроків із таких предметів: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія та навіть спортивні руханки.

Розклад навчань – доки не закінчиться карантин – шукати потрібно у телепрограмах.

За матеріалами сайту erudyt.net

Категорія: Дистанційне навчання