Завдання на період карантину

Шановні учні та батьки!

У зв'язку з призупиненням освітнього процесу в школі впроваджується дистанційне навчання.

Дистанційне навчання та самостійна робота учнів здійснюється завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів: viber-групи, telegram-групи, Skype, електронну пошту, Google Classroom, ZOOM, інші навчальні онлайн-платформи. У кожному класі створено Viber- групи, до яких приєднані вчителі-предметники.

У цій статті Ви можете ознайомитися із завданнями для дистанційного навчання учнів на період карантину, який оголошений з 12.03.2020 р. та продовжений до 22.05.2020 р.

Завдання оновлюються та поповнюються щотижня.

Слідкуйте за інформацією.

Завдання для учнів середньої та старшої школи: 30.03-03.04 Переглянути06.04-10.04 Переглянути

З 12.04. всі завдання - у Classroom .

Завдання для учнів початкової школи класні керівники подають у viber-групи. Додаткові ресурси електронного навчання учнів 1 - 4-х класів: Переглянути

Нагадуємо про необхідність самоізоляції, дотримання гігієни, виконання простих, але таких дієвих, правил, які можуть врятувати життя! Будьмо здоровими!!!

Категорія: Дистанційне навчання
Коментарів: 0 | 12.03.2020