Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова

Неймовірний гість

Цей тиждень у СЗШ23 закінчився дуже патріотично. Дві години спілкування із воїном Тимуром Баротовим, я впевнена, не просто запам'ятається надовго школярам, а й розставило багато крапок у їхній свідомості щодо нашої історії, розуміння патріотизму і приналежності до власного коріння. "Живий" урок, у якому стільки було важливого: власні спогади бійця, пояснення історичних подій, документальний фільм про Крути, демонстрація давніх військових костюмів, зброї та нагород. Це було сильно! Знаю, що такі зустрічі торкаються свідомості багатьох підлітків, адже людина, яка є живим прикладом історії, - це колосальна енергетика, яка заряджає.
-Тимуре, дякуємо за той патріотичний посил, який отримали від Тебе, за приклад служіння народові та любов до України.
Слава Героям! Слава Нації!

Заступник директора з НВР Васюта Г.Д.

Фотогалерея | Неймовірний гість (02.02.2020)

Категорія: Національно-патріотичне виховання
Коментарів: 0 | 02.02.2020